Prohlídky proti odposlechu

Prohlídky proti odposlechu a úniku informací 
V oblasti ochrany proti odposlechu poskytujeme služby na nejvyšší možné technické i odborné úrovni a to jak v tuzemském, tak i celoevropském 
měřítku. Klademe důraz na kvalitní a maximálně korektní přístup k zákazníkovi a s respektem přistupujeme k řešení dané problematiky. 
Kompletní prohlídka je vhodná pro prostory s vysokým bezpečnostním rizikem, zahrnuje detailní analýzu, kontrolu detektorem, fyzickou prohlídku, závěrečnou zprávu a bezpečnostní doporučení.  
Chystáte-li se nás kontaktovat z důvodu podezření, že jste monitorováni, pečlivě zvažte místo a způsob komunikace. Zejména nás nekontaktujte z prostoru, který chcete nechat prověřit. 
 
Prohlídky vozidel proti sledování 
Bezpečnostní prohlídky vozidel provádíme s cílem vyloučit riziko sledování polohy, dálkového odposlechu nebo skrytého záznamu rozhovorů v interiéru. Vozidlo je ve většině případů hlavním dopravním prostředkem svého majitele a stává se místem častých telefonických a osobních rozhovorů nebo rychlých schůzek. Z těchto důvodů je oblíbeným a doporučovaným cílem instalace techniky pro získání informací. 
 

Líbí se Vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací