MOM systém

Naše společnost provozuje MOM systémy. Jedná se o Mobilní on-line monitoringy vašich zájmových míst (stavby, zájmové objekty, místa s podezřelými výskyty atd.), který funguje nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a Vámi pověřený zaměstnanci mají odkudkoliv a kdykoliv přehled (z mobilu, tabletu či počítače), co se na konkrétním místě odehrává v danou chvíli (on-line), bez omezení, kde se místo nachází, z čehož pro vás vyplývají níže uvedené výhody: 

- Ochrana a obrana proti krádežím materiálu, pohonných hmot, strojů či techniky, vynášení věcí ze skladových zásob, atd., neboť se může jednat o místa, kde je frekvence pohybu minimální, obzvlášť v nočních hodinách a Váš materiál se může stát lehkým terčem zlodějů či vandalů. 

- Nepřetržitá kontrola Vašich zaměstnanců, zda-li jejich pracovní doba probíhá dle smluvních podmínek či nikoliv, čímž jste schopni ovlivnit splnění termínu a vyhnutí se následných sankcí za nedodržení termínu. 

- Pravidelná kontrola problémových pracovních etap  a rychlá konzultace na dálku s odborným dohledem a odstranění případných závad a tím eliminovat rizika zprodlení. 

- Nepřetržitá kontrola nad dodavateli či subdodavateli atd. 

- Skryté a nepozorované monitorování jakýchkoliv zájmových míst dle požadavků klienta a tím získání nezvratných důkazů. 

Samozřejmostí funkce celého systému je získávání zpětného záznamu a okamžitý přístup k těmto záznamům. 

Společnost  provozuje MOM systémy, kdy pro Vás zajišťujeme denní i noční kontrolu nad funkčností systému, obsluhujeme a vyměňujeme napájecí zdroje, zajišťujeme non-stop přenos dat a celkově udržujeme MOM systémy v chodu, aby byl pro Vás zajištěn nepřetržitý přehled.  
 

Líbí se Vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací