Detektivní služby

Detektivní služby

Rádi byste zjistili, co dělají vaše děti ve volný čas? Podezříváte partnera z nevěry? Potřebujete přepravit cenou zásilku, nebo hledáte bezpečný doprovod na služební cestu?

To všechno, a ještě mnohem víc zajistí naše detektivní služby v rámci České republiky i v zahraničí. Jsme kvalifikovaný tým detektivů složený z odborníků vyškolených Policií České republiky. Disponujeme nejmodernějšími technologiemi v oblastidetektivních služeb a své technické prostředky neustále modernizujeme. Postaráme se o vše diskrétně a k vaší největší spokojenosti. Respektujeme vaše potřeby a přání.

 

Jaké detektivní služby si u nás můžete objednat?

 

Sledování osob a věcí

Mezi nejčastější úkony detektivní kancelářepatří sledování osob a věcí. Máte podezření, že se vám někdo pohybuje po zahradě? Obáváte se o zařízení bytu, domu nebo jeho okolí? Tušíte, že si někdo dělá zálusk na vaše auto?

Svěřte své problémy do rukou našich detektivů. Po domluvený čas budeme pečlivě sledovat osoby i věci, o které se obáváte, nebo jejichž činnost vás zajímá. Informace budeme předávat tak, jak si předem domluvíme.

 

Pátrání po osobách a věcech

Ztratilo se vám dítě při cestě ze školy? Zmizela vám nemocná babička z domova důchodců? Ukradl vám někdo auto? Zdá se vám, že Policie nevyvíjí dostatečnou činnost k jejich nalezení?

I s tím si poradíme. Pátrání po osobách a věcech je další základní činností naší detektivní kanceláře. Pracujeme systematicky a efektivně. Ztracený movitý majetek i pohřešované osoby najdeme v co nejrychlejším čase.

 

Sledování a pátrání v zahraničí

Sledování osob či věcí, stejně jako pátrání po pohřešovaných osobách vykonáváme nejen na území České republiky, ale i v zahraničí. A to se stejnou rychlostí, efektivitou i diskrétností, k co nejvyšší spokojenosti klientů.

 

Rodinná problematika

Podezříváte partnera z nevěry? Máte pocit, že už vás nějaký čas vodí za nos? Že služební cesty mají trochu jiný charakter, než vám vypráví? Jste často v práci či na služebních cestách a netušíte, co se v té době děje u vás doma, nebo kdo tam vašeho manžela/manželku navštěvuje?

I s tím si dokážeme poradit. Naši detektivové odhalí nevěru, podezřelé jednání či nezákonnou činnost vašich rodinných příslušníků. Vše opět s co největším důrazem na diskrétnost.

 

Pozorování volnočasových aktivit vašich dětí

Jste často v práci a bojíte se, co dělají vaše děti, když je zrovna nemáte pod dohledem? Nechcete jim narušovat osobní prostor a sledovat je, když vyrazí s kamarády ven, ale přesto nemůžete obavami spát? Co když se dostaly do „špatné party“? Co když berou drogy, provozují nezákonnou činnost apod.?

I s tím si umí naše detektivní kancelář poradit. Budeme stínem, který následuje vaše děti, hlídá jejich činnost a veškeré informace vám budeme průběžně podávat, přesně podle naší domluvy.

 

Zjišťování pobytu a identifikace osob

Potřebujete identifikovat podezřelou osobu, nebo zjistit, na jakém místě se pohybuje? Zdá se vám, že zaměstnanec nemluví pravdu ohledně svých údajů nebo místa pobytu? Usiluje o vaše srdce až příliš dokonalý muž a vy máte podezření, že je to sňatkový podvodník?

Předejte nám základní údaje, fotografii a své obavy. Náš detektiv odhalí skutečnou totožnost podezřelé osoby a vypátrá místo pobytu.

 

Zajišťování důkazů

Důkazy jsou informace, fotografie, předměty či výpovědi svědků, které mohou osvětlit některé trestí případy. Naše detektivní kancelář se zaměřuje na jejich vyhledávání i zajišťování. Pokud jste neprávem obviněni z trestného činu, nebo naopak potřebujete usvědčit viníka a chybí vám důkazy, svěřte svůj problém do našich rukou!

 

Bodyguarding

Máte pocit, že vám, nebo vašim blízkým hrozí nebezpečí? Bojíte se po cestě do práce, nebo máte obavy o zdraví či život vašich dětí, když jdou do školy, na kroužky apod.?

Už se není čeho bát. Zařídíme pro vás bodyguarda, který bude hlídat vás i vaše blízké kdykoli si budete přát, a vy můžete s klidnou hlavou spát, nebo se chystat na cestu do práce.

 

Osobní doprovody na služebních cestách v ČR i zahraničí

Čeká vás náročná a nebezpečná služební cesta? Obáváte se, že vám někdo usiluje o život či zdraví, nebo se potřebujete vypravit za prací do nebezpečných lokalit?

Zajistíme vám osobní doprovody na služebních cestách po České republice i do zahraničí. Vy se soustřeďte na práci. Péči o vaše bezpečí ponechte nám.

 

Zmocněnec poškozeného

Byli jste neprávem obviněni, nebo potřebujete zastupovat u soudu? Do našich detektivních služeb patří i funkce zmocněnce poškozeného. Znamená to, že za poškozeného můžeme podávat návrhy, žádosti a opravné prostředky. Rovněž jsme oprávněni zúčastnit se všech úkonů, kterých se může zúčastnit poškozený.

 

Vyhledávání odposlechů

Máte podezření, že vás někdo sleduje pomocí odposlechu? I s tím si umí naše detektivní kancelář poradit. Najdeme rádiové odposlechy, GSM odposlechy, odposlechy i skryté kamery fungující přes WiFi či Bluetooth, linkový i síťový odposlech v nízkofrekvenčním spektru, skryté kamery i pasivní diktafony a další zařízení. Pro podrobnější informace nás kontaktujte.

 

Firemní prověrky 

Potřebujete prověřit informace o novém zájemci na práci ve vaší firmě? Nejste si jisti minulostí některého svého podřízeného? Potřebujete prověřit firmu, se kterou budete spolupracovat, dodavatele, odběratele atd.?

V rámci detektivních služeb pro vás zjistímetrestní bezúhonnost, minulá zaměstnání, doporučení a reference zaměstnanců, skutečné dosažené vzdělání a praxi v oboru, ale i rodinné zázemí a vztahy, nebo styky s konkurenčními firmami.

 

Vyšetřování, kriminalistika

V naší detektivní kanceláři rovněž zajišťujeme veškerou činnost spojenou s vyšetřováním trestních činů a kriminalistikou.

 

Doručování zásilek – kurýrní služba

Je potřeba doručit cennou zásilku, nebo jen zboží, na kterém vám záleží? Nechcete ho svěřovat do rukou České pošty, nebo běžných zásilkových společností? Svěřte ho naší detektivní kanceláři. Postaráme se o něj a doručíme ho ke spokojenosti odesílatele i příjemce.

 

Střežení při přepravě hotovosti či cenných zásilek

Přepravujete často vysokou hotovost, nebo cenné zásilky a obáváte se přepadení a zcizení přepravovaného zboží? I v tom vám budeme nápomocni. Zařídíme bezpečnost přepravovaného zboží i vás samotných, popř. vašich zaměstnanců.

 

Zajištění soudních znalců, zajištění exekutora

Potřebujete vypracovat znalecký posudek, ale neznáte žádného spolehlivého soudního znalce? Má vaše firma dlužící klienty, ze kterých je potřeba dluhy vymáhat a vy hledáte vhodného exekutora?

V rámci našich detektivních služeb vám zajistíme spolehlivé a výkonné soudní znalce, stejně jako exekutory, kteří vám s vašimi problémy pomohou. 

 

Líbí se Vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací