Ostraha objektů

V případě zájmu Vám poskytneme služby v oblasti ostrahy průmyslových i soukromých objektů. Co nabízíme? 


Fyzická ostraha majetku - provádí se vyškolenými strážnými dle přání klienta. Ostraha objektu se provádí třemi způsoby:
- Pevné stanoviště – ostraha z jednoho místa, kdy strážný sleduje monitor s kamerami a v případě narušení provádí nezbytné úkony k zamezení vzniku škod a dále pokračuje dle bezpečnostních instrukcí a řádného vyškolení. 
- Pohyblivé stanoviště – obchůzková ostraha, kdy strážný chodí v předem stanovených intervalech po objektech a zároveň se hlásí pomocí čipů, které jsou umístěny na různých místech střeženého objektu. Čipy rovněž umožňují kontrolu strážného.
- Možnost služebního psa – v případě zájmu klienta poskytujeme i možnost nasazení psovoda se služebním psem. Jedná se o specifickou činnost, která závisí na předešlé dohodě s klientem.

Ostraha objektů, obchodních center, bank


- Zabezpečování objektů kamerovým systémem - dle přání klienta se nainstalují na riziková místa kamery. Možnost nepřetržitého monitorování objektů, budov a kanceláří. Na riziková místa možná montáž signalizace využitelná pro případ požáru a technických informací (přerušení el. energie, teploty, výšky hladiny atd.). Kamerové systémy lze vytěžovat on-line nebo zpětně po určitou dobu, což je vhodné při zpětné kontrole v případě narušitele.

- Kontaktní ostraha - zajištění objektu motorizovanou hlídkou, kdy tzv. patrola zajišťuje objekty v pravidelných nebo nepravidelných intervalech. Ideální propojení patroly s PCO. Na místě patrola postupuje dle předchozí dohody s klientem a určených požadavků klienta. O takové kontrole je veden přesný záznam, kdy je možnost zpětné kontroly.

- Činnost chodu vrátnic - zajištění objektu tzv. vrátným - strážným, který provádí: obchůzková činnost, kontroly osob, kontroly vozidel (nákladní vrátnice), kontroly zaměstnanců (příchody a odchody), návštěvnost, obsluhu telefonní ústředny, klíčovou evidence,

- Transportování financí (firmy, obchodní domy, fyzické subjekty) - Provádí se speciálně vyškolenými a prověřenými pracovníky Detektivní služby ČR. Lze využít nabídky jednorázových transportů nebo pravidelných transportů. Možnost využitelnosti při svážení tržeb a různých cenin. Z důvodu bezpečnosti je zaměňována trasa do míst určení. Pro tyto účely Detektivní služba používá specializované vozidlo s přímým spojením na dispečink. Vozidlo je neustále monitorováno pomocí systému GPS.

Líbí se Vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací