Odposlech a monitorování telefonu

Odposlech a monitorování

Odposlech a monitorování telefonu

V našich službách nabízíme i profesionální řešení pro odposlech mobilního telefonu určeného pro bezpečnostní aplikace. Zajistíme odbornou instalaci, rozšířené školení i plnou technickou podporu. 

Pokud potřebujete vědět, s kým komunikuje Váš partner a o čem se baví, nebo byste rádi preventivně monotorovali hovory a SMS zprávy dětem, je přesně pro Vás vhodným řešením nabízená služba. Tato speciální služba Vám přinese všechny důležité informace a budete o krok napřed pro úspěšné zvládnutí nepříjemných situací. Odposlechem mobilního telefonu získáte přehled o veškerém chování uživatele. 

Mobilní telefon s nainstalovaným řešením pro odposlech je úplně stejný, jako ty bez nainstalovaného odposlechu. Neliší se ve funkcích ani v chování. Je totožný se standardním modelem telefonu. K informacím, které lze na základě odposlechu získat, máte pouze Vy. 

 

Co byste o službě odposlech mobilního telefonu měli vědět?

Níže naleznete nejčastěji kladene otázky, ale náš tým odborníků Vám rád zodpoví i případné další dotazy. Neváhejte se proto na nás obrátit. Rádi Vám budeme nápomocní. 

 

Co všechno odposlech telefonu umožňuje?

Z dotyčného zařízení jste bez problému schopni mít přístup k prostorovému odposlechu, monitorování hlasové, datové a textové komunikaci, internetové aktivitě, polohovým službám, fotoaparátu a dalším.

Řešení pro odposlech mobilního telefonu Vám zajistí veškeré informace o tom, k čemu sledovaný uživatel zařízení používá a s kým komunikuje. Monitorování probíhá zcela automaticky a informace jsou přehledně archivovány v šifrované podobě, ke kterým máte přístup pouze vy.

 

Jak probíhá instalace a co všechno musím mít?

K tomu, abychom Vám byli schopni nainstalovat do zařízení odposlech, musíte mít k telefonu fyzický přístup a znát bezpečnostní údaj. Odposlech instalují naši specialisté, jelikož každý telefon vyžaduje individuální přístup, celá operace trvá max. 15 minut.

 

Kolik odposlech stojí?

Kompletní cena za nainstalování odposlechového softwaru do jednoho zařízení je 20 000,- Kč.

 

K čemu je odposlech určený a co právní předpisy?

Řešení pro odposlech zařízení dodáváme jako speciální bezpečnostní produkt. Ten je určený k zajištění ochrany svěřených osob a to s jejich vědomím a souhlasem. Za případné zneužití bezpečnostního telefonu například k odposlechu telefonních hovorů nebo monitorování zpráv SMS bez vědomí všech zúčastněných stran nese klient plnou zodpovědnost.

Doporučujeme se seznámit se všemi souvisejícími právními předpisy ještě před nákupem řešení.

Doufáme, že jsme na většinu nejasností odpověděli, samozřejmě pokud Vás zajímá ještě něco, určitě nám napište do formuláře nebo rovnou zavolejte.

 

K čemu lze odposlech využít?

Odposlech mobilního telefonu jde využít k prověření zaměstnanců, pokud máte například podezření, že ovlivňují výsledky a úspěch Vaší firmy. Lze jej využít i pro kontrolu partnera a prevenci před nevěrou či ke kontrole a střežení dětí. 

Je potřeba si ověřit, zda plánovan použití není v rozporu s platnými právními předpisy. 

Líbí se Vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací