Odposlech a monitorování

Odposlech mobilního telefonu
Odposlech mobilního
telefonu se provádí speciální úpravou telefonu. Při používání telefonu jeho uživatel nic nepozná.  
Odposlech mobilního telefonu Vám umožní získat kompletní informace z provozu telefonu. Budete mít přehled nad hovory, sms zprávami, chatovacími aplikacemi nebo dokonce i fotoaparátem a mnoha dalšími funkcemi. Všechny záznamy budete mít kdykoliv k dispozici přes zabezpečené webové rozhraní. 

 

Monitorování počítače a tabletu 
Zjistěte, zda jsou vaši zaměstnanci skutečně loajální nebo vynášejí zakázky a informace. Ověřte, zda je váš vztah s partnerem stabilní nebo je ohrožen nevěrou. Monitorujte, co dělají vaše děti na internetu a s kým komunikují. Monitorováním počítače nebo notebooku získáte ucelené informace o všech aktivitách, kontaktech, zájmech a pracovních činnostech uživatele. Dlouhodobým odposlechem jeho aktivity navíc odhalíte případné sklony ke společensky netolerovaným činnostem, 
patologickému chování a dalším nežádoucím aktivitám. Ze všech těchto informací snadno odvodíte kompletní psychologický profil uživatele a získáte značnou výhodu pro důrazné prosazení všech svých zájmů. 
Profesionální řešení pro záznam veškeré činnosti na počítači a odposlech komunikace; zajistí maximum informací; nahrávání obrazovky; odposlech klávesnice; monitorování Facebooku, Skype a e-mailů; získání přístupových údajů a hesel; možnost posílání záznamů e-mailem nebo ukládání na vzdálené FTP; kompletně utajená činnost programu s několika úrovňovou ochranou. 

 

 

Líbí se Vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací